Şark Odası Nasıl Yapılır? 3 Adımda!

Şark Odası Nasıl Yapılır? Köşe Takımlarımızla Şark Odası Oluşturun, Hemde 3 Adımda!

Merhabalar değerli müşterilerimiz. Köşe takımlarımızla şark odasını nasıl yapılır ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağız. Yazımızın sonunda ise sizlere şark odanız için ürün önerilerimiz olacak.

Şark Köşesi Modellerimizi Görmek İçin Ziyaret Edebilirsiniz .

Şark Odanızı Oluştururken Köşe Takımları Seçiminiz Çok Önemli!

Şark odası için köşe takımınızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi, oturum yerinin taban halısına uygun olup olmadığıdır. Mesela şark köşenize veya sedirinize modern bir hava katmak için kumaş kullanmak istersiniz, fakat kumaş seçiminiz şark odası için yanlış olacaktır. Çünkü tabanda kullanacağınız halı birebir seçtiğiniz kumaşla örtüşmeyecektir. Burada şark köşeniz için oturum yerinde halı kullanmanızı öneriyoruz. Bu sayede oturum kısmındaki desenle taban halınız birebir örtüşecek ve şark odanızı oluşturmak için en büyük adımı atmış olacaksınız. Köşe takımları ürünlerimizde görsellerinde de görebileceğiniz gibi tüm halı modellerimizin taban halısı mevcuttur.

Şark odası fiyatlarını aşağıdaki bağlantıyı izleyerek öğrenebilir, oluşturmayı düşündüğünüz şark odanız için hemen sipariş verebilirsiniz arkadaşlar.

Şark Köşesi Fiyatları

Şark Odanızda Ne Tür Sehpa Kullanılması Gerekir?

Şark köşenizi yaptırırken kesinlikle sehpa da isteyin. Çünkü seçtiğiniz köşe takımı için özel olarak hazırlanmış sehpalar mevcuttur. Örnek vermek gerekirse Osmanlı El Oymalı bir şark köşesi yaptırmışsanız sehpası da aynı şekilde Osmanlı El Oymalı sehpa olmalıdır. Ahşap desenini sehpada da kullanmak bütünlüğü koruyacaktır. Aynı şekilde oturum yerinde kullanılan halılar sehpaların içine yerleştirilerek üretildiğinden sadece şark köşesi takımı alarak aslında şark odanızı büyük ölçüde tamamlamış olacaksınız.

Şark Odanız İçin Olmazsa Olmaz Detaylar!

Evet arkadaşlar, şark köşenizi takım olarak yaptırdınız, şark odanızı oluşturma hayalleriniz neredeyse gerçekleşmek üzere! Neredeyse diyorum çünkü Şark odaları oluşturmak için olmazsa olmaz önemli detaylar var. Mesela perdeler… Perdelerinizin, şark köşesinin oturum yerindeki desenlerle veya rengiyle bütünleşik olması gerekir. Aynı rengi kullanmanıza gerek yok. Siyah Beyaz uyumu da düşünülebilir. Perdelerinizin Kornişleri de ahşap görünümlü olması şark odanızı eşsiz bir görünüme kavuşturacaktır.

Köşe Takımlarımızla Şark Odası Oluşturun, Hemde 3 Adımda!
Gördüğünüz gibi şark odaları için köşe takımlarına uygun perde seçimi odanın havasını bir anda değiştiriyor. köşe takımları şark odası fiyatları şark köşesi sedir

Şark odanız için aksesuar bulundurmalı ya da yaptırmalısınız. Bu aksesuarlar nasıl olmalı diye içinizden geçirdiğinizi duyuyor gibiyim. Nargile olabilir arkadaşlar veya bir kitaplık tabi bu kitaplık kesinlikle ahşaptan yapılmalı ve sedirinizin ahşap kısmıyla aynı model ve renkte olmalıdır. TV ünitesi de yapılabilir. Aynı şekilde sedirinizin ahşap modeliyle uyumlu olmalı ve ahşaptan yaptırılmasını öneriyoruz. Şark odanız için avize seçimi de çok önemlidir. Gösterişli bir köşe takımı seçmiş iseniz avizenizde buna bağlı olarak gösterişli olmalıdır. Sade sedirler için sade avizeler kullanılabilir.

Köşe Takımlarımızla Şark Odası Oluşturun, Hemde 3 Adımda!
Avize seçimi çok doğru, ayrıca kartonpiyerle desteklenmesi muhteşem. Kocaeli Gençlik Merkezi yöneticilerini tebrik ediyoruz. köşe takımları şark odası fiyatları şark köşesi sedir

Şark odanız için aksesuar önerilerimiz tabi bunlarla sınırlı değil arkadaşlar. Şark köşesi aksesuarları kategorimizden dilediğiniz bir ürünü seçip siparişini verebilirsiniz. Bu kategoride neler var? Mesela Aplik dediğimiz lambalıklarımız var. Şark odanıza koyabileceğiniz bir gaz lambası güzel olurdu. İşte bundan dolayı Apliklerimiz tam da ihtiyacınıza göre…

Aksesuarlar

Şimdi Alışveriş Yap, +9 Taksit İmkanından Faydalan!

Şark Odası İçin Bonus Öneriler!

Şark odanızı tamamladınız ve keyfini sürme vakti geldi. O da ne! Şark odanızın kapısı ne şark köşenize uygun ne de bin bir zahmetle oluşturmuş olduğunuz konseptinize… Evet arkadaşlar, şark oda için kapınızı da değiştirmeniz gerekecek. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey ise şark odası kapınızın ağaç/ahşap kapı olması ve şark köşesinde kullandığınız motifleri barındırıyor olmasıdır. Sürgülü veya normal kanatlı kapılar için şimdi teklif alabilirsiniz.

Köşe Takımlarımızla Şark Odası Oluşturun, Hemde 3 Adımda!
Aksaray Millet Kıraathanesi Şark Odası Kapısı
köşe takımları şark odası fiyatları şark köşesi sedir

Müşterilerimize Sunduğumuz Şark Odaları

Aksaray da millet kıraathanesinin konsepti şark odasıydı. Ve bizimle iletişime geçtiler. Burada sizler için önerdiğimiz konuların canlı halini göreceksiniz.

Mesela yaptığımız kitaplıklar şark köşesine uygun renkte!

Köşe Takımlarımızla Şark Odası Oluşturun, Hemde 3 Adımda!
köşe takımları şark odası fiyatları şark köşesi sedir şark odası ahşap kitaplık

Ayrıca apliklerin duruşu ise Şark Odasının hakkını verir nitelikte!

Köşe Takımlarımızla Şark Odası Oluşturun, Hemde 3 Adımda!
köşe takımları şark odası fiyatları şark köşesi sedir şark odası aplik/lambalık
Köşe Takımlarımızla Şark Odası Oluşturun, Hemde 3 Adımda!
Aksaray Şark Odası köşe takımları şark odası fiyatları şark köşesi sedir

Kocaeli’nde ise bu sefer müşterimiz Gençlik Spor Bakanlığı. Gençlik merkezinin toplantı salonunun konsepti şark odasıydı. Burada şark odası oluşturmak için bakanlıktaki arkadaşlar gerçekten bir iç mimar gibi çalışmışlar. Yaptıkları duvar kağıdından tutunda kartonpiyerlerle tavanı süslemeleri harika bir görünüm elde etmelerine vesile olmuş. Bizde Osmanlı El Oymalı Şark Köşe Takımlarımızla, apliklerimizle ve de şaşırtmalı kitaplıklarımızla odaya renk kattık.

Köşe Takımlarımızla Şark Odası Oluşturun, Hemde 3 Adımda!
köşe takımları şark odası fiyatları şark köşesi sedir

Bu şark odasının bizce tek bir eksiği bulunmakta. Taban halısı kullanmadılar. Çünkü ayakkabılarla giriş olacağı için halıya gerek duymadılar. Ama halıda olsaydı tadından yenmezdi. Sizce şark odası nasıl olmalıdır? Yorumlar kısmında fikirlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Müşterilerimizin Şark Odalarını Nasıl Dizayn Ettiklerini Görün!

Facebook / İnstagram

Şark odası fiyatları için bizi arayarak teklif alabilir ya da hali hazırda standart takımlarımızdan sipariş verebilirsiniz.

Şark odası fiyatlarını öğrenmek için Google’da araştırma yaparken fiyat farklılıklarının aşırı derecede olduğunu düşünebilirsiniz. Bu konuda şark odası fiyatlarındaki farklılıkların nedenlerini anlattığımız makalemizi okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir Yorum Eklemeye Ne Dersin :)

Call Now ButtonŞimdi Teklif Al!